O nas

Cześć!
Jestem Mateusz i poniżej postaram Ci się opowiedzieć trochę o sobie 😉

Cieszę się, że tu trafiłeś i że to czytasz – miło mi widzieć Cię na mojej stronie! Jestem Mateusz, pochodzę z Krakowa i z wykształcenia jestem informatykiem. W życiu osobistym jestem miłośnikiem wieczornych spacerów po mieście, gór, nart, dobrego piwa, swojej kobiety, szeroko pojętej motoryzacji oraz muzyki.

Projektowaniem, tworzeniem stron WWW, sklepów internetowychpozycjonowaniem stron, marketingiem, social mediami oraz ogólnie pojętą opieką nad serwisami WWW zajmuje się od 2010 roku. Przez te lata postawiono przede mną wiele wyzwań tych mniej jak i bardziej trudnych. Realizowałem malutkie jak i te duże projekty w mniejszym czy też większym stopniu które cieszą się swoim powodzeniem do dnia dzisiejszego. Wszystkie te lata oraz nabrane doświadczenie pozwoliło mi dojść do momentu w którym jestem teraz. Ze swojej strony zatem mogę zapewnić kompleksową obsługę Twojego serwisu : od jego samego powstania, poprzez jego utrzymanie na serwerze, a kończąc na pozycjonowaniu czy też jego reklamie w sieci. Wszystkie te usługi możesz mieć w jednym miejscu – w MatMedia 😉

Prowadzę jednoosobową działalność, więc samodzielnie pracuje na swój wizerunek w sieci jak i samodzielnie zajmuje się wszystkimi operacjami, czy też projektami, dzięki temu masz pewność, że przekazane przez Ciebie dane i wytyczne będą trafiały tylko do mnie i tylko ja będę je realizował co mam nadzieję przyczyni się do tego, że jeszcze kiedyś tutaj wrócisz jako zadowolony Klient.

Kontakt

MatMedia Mateusz Maniecki
NIP : 6783137390
E-mail: mateusz@maniecki.eu